alt
alt 70 yılı aşan bir holdingin çatısı altında olmanın verdiği gurur ve sorumlulukla her zaman yüksek standartlarda üretiyoruz.

Ülkemizin havacılık sektöründeki kalite çizgisini en üst noktalara ulaştırma gayesiyle çıktığımız yolculuğumuzda, bugün sektörün önde gelen entegre çözüm ortakları arasındayız. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 11.750 metrekare büyüklüğündeki kapalı, 33.000 metrekare açık üretim tesisimizde, 70 yılı aşan bir holdingin çatısı altında olmanın verdiği gurur ve sorumlulukla her zaman yüksek standartlarda üretiyoruz.

Havacılık ve uzay alanında sabit ve döner kanatlı platformlar için gövde montajı, yapısal parça üretimi, kabin içi bitmiş ürün üretimi ve montajı konularında faaliyet gösterirken, uydular için yapısal parça üretimi de yapıyoruz.

Kendi bünyemizde bulunan tasarım, analiz kabiliyeti ve sektör ihtiyaçlarına hakimiyetimiz ile ileri düzey mühendislik ve ürün geliştirme-iyileştirme faaliyetleri gerçekleştiriyor, gerektiğinde kavramsal tasarımdan prototip üretimi ve seri üretime uzanan yolda sıfırdan bitmiş ürün teslimatına kadar bütünsellik içinde çalışıyoruz.

2006’da başlayan hikayemizde, Coşkunöz Holding’in değişmez kültürü olan “sürekli iyileşme tutkusu” sayesinde hiç ara vermeden, yüksek süratle çok büyük gelişmeler katettik. Kaynak, montaj, entegrasyon, tasarım ve mühendislik gibi hizmetlerimiz ile sektörümüze değer katmanın mutluluğunu ülkemize fayda sağladığımızın bilinciyle yaşadık. 

ÜYELİKLERİMİZ

  • alt
  • alt